Śruba z uchem. Łańcuchy mocujące

Zamocowanie ładunków w transporcie drogowym to odpowiednie wykorzystanie właściwości pojazdów, a także wykorzystanie środków mocujących. Jakiego rodzaju są najbardziej powszechne i pomocne?

Na pewno pasy, lecz mogą być wyłącznie w takim przypadku stosowane kiedy są nieuszkodzone oraz posiadają czytelną etykietę- http://www.protect-vehicle.eu

Na niej jest wiele niezbędnych oznaczeń. Pamiętajmy, iż na etykiecie powinna znaleźć się norma EN 12195-2, ponieważ to oznacza, iż producent potwierdza zgodność z jej wymaganiami. Następne normy nie gwarantują odpowiedniej jakości pasów napinających. Łańcuchy mocujące eogniwa.pl powinny spełniać normę EN 818-2, a elementy łączące i skracające muszą mieć urządzenie ubezpieczające przed rozpięciem.

Drążki umożliwiają szybki i TAG=komfortowy podział powierzchni ładunkowej, ponadto mogą być wykorzystywane w pionie oraz poziomie wewnątrz pojazdów między sztywnymi powierzchniami, takie jak chłodnie, naczepy zamknięte i tym podobne. Bardzo często tego rodzaju zakończenia są obustronnie gumowe albo zawierają antypoślizgowe stopki. Interesującym rozwiązaniem jest także siatka, wyróżnić możemy dwa rodzaje zabezpieczeń siatkami. Jedna z nich to zabezpieczenie przestrzeni ładowni, następna zabezpieczenie ładunku dzięki okryciu i dociskowi.

Pierwszy typ ma zastosowanie przy przewożeniu ładunków sypkich w otwartych kontenerach lub pojazdach o otwartej ładunkowej przestrzeni (Zobacz: http://protect-vehicle.eu )Ich zaletą jest możliwość używania w pojazdach różnego typu i różnych producentów, a też szybkie i proste mocowanie przy pomocy pasów mocujących. Pamiętajmy jednakowoż, aby taki sprzęt zakupować w specjalistycznych sklepach, w jakich kupimy i inne niezbędne elementy, jak śruba z uchem, eogniwa.pl jaka jest przydatna do wielu zadań.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *