Stuprocentowa ochrona auta przed kradzieżą samochodu

Stuprocentowa ochrona auta przed kradzieżą

Skuteczna ochrona samochodu przed kradzieżami jest tego typu zabezpieczeniem z jakiego korzysta o wiele więcej osób. Jeszcze jakiś czas temu albowiem sądzono, że tylko okrada się auta luksusowe. Tymczasem, aktualnie o wiele częściej łupem złodziejów padają samochody klasy średniej. Z tego względu opłaca się zaopatrywać się w atesty blokady antykradzieżowe do pojazdu.

Jeżeli nabywa się tego typu akcesoria od wiodących wytwórców, to można oczekiwać, że będą one niezawodne. Każdy, kto odpowiednio zabezpieczy samochód przed kradzieżą, nie musi martwić się jego przywłaszczenia. Oczywiście, zawsze trzeba kupować sprawdzone blokady. Takie, jakich rabusie nie rozpracują. Każde blokada antykradzieżowa samochodu musi mieć właściwe parametry.

Do 3 najpopularniejszych blokad zalicza się: blokadę skrzyni biegów, blokadę kierownicy oraz Joylock. Blokada skrzyni biegów to mechaniczne zabezpieczenie antykradzieżowe, zamontowane na stałe w nadwoziu pojazdu. Tego rodzaju blokada uniemożliwia poruszanie drążkiem skrzyni biegów, jest łatwa w użyciu, a także nie wpłynie źle na wygląd wybranego pojazdu. Zabezpieczenie jakim jest blokada skrzyni biegów jest trwałe i uodpornione na różnego rodzaju uszkodzenia. Z tego względu złodzieje nie będą w stanie zniszczyć tej blokady albo jej zdemontować.

Blokady skrzyni biegów wytwórcy rekomendują do aut tak samo z ręczną, jak i z automatyczną skrzynią biegów. Kolejną propozycją jest blokada kierownicy. Tuż po zamontowaniu jest ona zintegrowaną częścią kolumny kierowniczej. Przeznaczona jest dla pojazdów z elektryczną skrzynią biegów i maksymalnie uniemożliwi ruszanie kierownicą rabusiom. Co istotne, w trakcie montażu takiej blokady nie jest w jakikolwiek sposób naruszana budowa pojazdu. Demontaż blokady kierownicy może zająć parę godzin i domaga się wykorzystania specjalistycznego a także drogiego sprzętu.

Dlatego rabuś nie będzie w stanie odjechać czyimś autem. Joylock to mechaniczna blokada drążka zmiany biegów. Wykonana z wytrzymałego materiału nakładka nałożona na drążek szczegółowo osłoni wszystkie części skrzyni biegów. Nakłada wyposażona jest w odporny na przewiercenie oraz pozostałe próby uszkodzenia zamku. Zabezpieczenie takie jak Joylock dedykowane jest do samochodów z systemem keyless. De facto, im bardziej unowocześnione zabezpieczenie, tym lepsza ochrona. Zapewnione jest to, że wydłużony czas przejęcia kontroli nad samochodem zniechęci rabusiów do rabunku.

Skuteczna ochrona pojazdu przed kradzieżami jest tego typu zabezpieczeniem z jakiego korzysta o wiele więcej osób, ponieważ jeszcze jakiś czas temu stereotyp mówił o tym, że tylko okrada się auta luksusowe, lecz nie jest to prawdą. Innowacyjne zabezpieczenia sprawiają, że można być spokojnym o pojazd. Oferta jest duża, a więc kierowca odnajdzie coś dla siebie. Nie ma mowy o tym, że ktoś zniszczy samochód i że kradzież dojdzie do skutku. Dlatego opłaca się zaopatrywać się w certyfikowane blokady zabezpieczające – sprawdź zabezpieczenie wlewu paliwa.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *